Jak nosić torebkę na ramię?

Jak nosić torebkę na ramię?

Torebka z długim paskiem do zawieszenia na ramię to ponadczasowy dodatek, który każdego dnia kradnie serca kolejnych kobiet. Jest uniwersalna i funkcjonalna Trudno więc się dziwić, że tak bardzo zadomowiła się w modowych trendach. Czuje się w nich na tyle dobrze, że stylowym kobietom towarzyszy bez względu na porę roku i okazję.

Do szkoły, do pracy na uczelnię – torebki na każdą okazję

damska torebka na ramie

Duże torebki na ramię mieszczące format A4 takie jak https://pantofelek24.pl/pol_m_Moda-i-dodatki_Torebki_Torebki-na-ramie-905.html są doskonałym, dopełnieniem stylizacji biurowej oraz szkolno-uczelnianego looku. Ich pojemność pozwala zabrać ze sobą wszystko, co jest potrzebne w pracy i na zajęciach. W większości z nich znajdzie się też miejsce na przekąskę lub spontaniczne zakupy zrobione po drodze.

Do szkoły lub na uczelnię można wybrać torebkę na ramię z ciekawym, młodzieżowym printem lub o sportowym kroju. Do biura bardziej sprawdzi się coś w jednolitym kolorze. Monotonię formalnej stylizacji może przełamać torba w mocnym kolorze.

Długość paska torebki która podkreśla charakter stylizacji

Dobierając torebkę na ramię do stylizacji warto zwrócić uwagę na długość paska. Wysokość, na jakiej noszona będzie torba, podkreśli charakter całego looku. Sportowego wizerunku nada torebka, która będzie kończyła się nad linią pasa. Taką długość paska warto ustawić w sytuacji, gdy przebywa się w tłumie ludzi. Na tej wysokości torebka i jej zawartość będą bezpieczne.

Torebka na ramię, która ma podkreślić formalną stylizację, powinna kończyć się natomiast pod linią pasa. Ta wysokość pozwoli zachować elegancki sznyt biurowego outfitu. Jest też dobrym uzupełnieniem stroju na półformalne spotkania bankietowe.