Do czego pasują nowoczesne joggery moro?

Moro to charakterystyczny nadruk na tkaninie, który najczęściej można spotkać w odzieży wojskowej. W ostatnim czasie coraz większą popularność zdobywa odzież cywilna, która posiada opisany kamuflaż. Niniejszy artykuł to doskonały wybór dla tych osób, które chcą dowiedzieć się, jak nosić moro i do czego pasuje.

O czym należy pamiętać?

Moro to bardzo nietypowy wzór, dlatego też trzeba być z nim dość ostrożnym. Jeżeli chodzi o popularne joggery moro, to najlepiej sprawdzi się zasada 1:1. Nic nie stoi również na przeszkodzie, aby postawić na total look. Osoby, które chcą wyglądać jak żołnierz, powinny postawić nie tylko na spodnie moro, ale również na charakterystyczny kombinezon.

Do jakiego koloru pasuje moro?

joggery moro

Oryginalne joggery moro pasować będą praktycznie do każdego koloru. Najbezpieczniejszym wyborem jest oczywiście zestawienie ulubionych spodni z bielą albo czernią. W dużej mierze to właśnie dzięki takiej kolorystyce będzie można optycznie złagodzić nietypową pstrokatość. Dobrym pomysłem jest postawienie również na ciemne spodnie. Granatowe joggery moro pasować będą nie tylko do mężczyzn, ale również do kobiet. Odważne osoby mogą zestawić moro z pomarańczowym, czerwonym albo żółtym. Wymienione kolory od wielu lat są najlepszą bazą do odzieży moro.

Z czym można nosić?

Dla kobiet najlepszym wyborem są obcisłe spodnie moro, które prezentują się bardzo seksowanie. Do tego typu spodni można założyć czarną skórzaną ramoneskę albo biały t-shirt. Jeżeli chodzi o sportowe męskie moro, to można założyć do nich czarną bluzę z kapturem. Młodsi mężczyźni do spodni mogą założyć koszulki polo, które posiadają charakterystyczny dekolt w serek.

Comments are closed.