Wygoda ponad wszystko

Wiele pań stawia na wygodę i komfort wybierając swoje obuwie. Coraz więcej z nas dokładnie przygląda się wykonaniu danych butów oraz wybiera tylko takie modele, które zrobione są z bardzo wygodnych dla stopy materiałów. Sandały na koturnie to model, który chętnie gości na naszych stopach wiosną i latem. Dlaczego? Odpowiedź poniżej.

Sandały na koturnie

Sandały na koturnie noszą panie w rożnym wieku. W zależności od upodobań można wybierać spośród sandałek na koturnie wykonanych z zamszu, naturalnej lub ekologicznej skory. Na półkach sklepowych i w internecie znajdziemy sandały klasyczne, w stonowanych kolorach, z minimalistycznym dodatkami. Panie odważne mogą wybrać bardziej nowatorskie modele. Bardzo modne w nadchodzącym sezonie będą sandały na koturnie (tu) dość wysokie o bardzo mocnych wzorach. Wszelkie zwierzęce printy oraz mocne, żywe kolory są zdecydowanie must have.

Ile kosztują modne sandałki?

Ich cena zależy oczywiście od wielu czynników: od marki, konkretnego modelu, jego wykonania, dodatków itp. Najlepiej postawić na klasyczny model sandałków, który spokojnej można ubrać do wielu stylizacji. Najlepiej się sprawdzą sandały w kolorze czerni, granatu lub cielistym, o zminimalizowanych dodatkach i delikatnym zapięciu (lub bez niego). Co do koturny – zdecydowanie warto wybrać ten wysoki model. Takie buty bowiem optycznie nas wyszczuplą i podkreślą nasze kształty oraz dodadzą kilku centymetrów.

Comments are closed.