Wieczorowe eleganckie bluzki

Kobieca szafa zawsze ma za mało miejsca. Mimo, że jest zapełniona niemal do granic wytrzymałości, gdy przychodzi pora wyjścia na wieczorne przyjęcie albo większą uroczystość, okazuje się, że nie mamy niczego pasującego na taką okazję. Jakie bluzki czy koszule powinny pomóc nam w rozwiązaniu podobnego problemu w przyszłości?

Długi rękaw

biała bluzka z długim rękawem

Zazwyczaj z wieczornym wyjściem kojarzy się nam suknia albo bluzka bez rękawów. Warto jednak zwrócić uwagę na eleganckie bluzki z długim rękawem. Zwiewne i przeźroczyste rękawy w połączeniu z koronką albo błyszczącą nitką z pewnością zachwycą i będą przyciągały uwagę. Również biała klasyczna koszula założona do spódnicy o długości maxi stworzy ciekawą kombinację.

Błyszczące materiały

Wieczorna uroczystość jest doskonałym powodem do wybrania materiałów, które na co dzień nie są polecane. Jedwab czy aksamit są tego dobrymi przykładami. Również coś bardziej błyszczącego jest wskazane właśnie na takie przyjęcia. Eleganckie bluzki damskie w kolorze złota z pewnością będą pięknie wyglądały z czarnymi dodatkami. Także inne ciekawe kolory: czerwień czy butelkowa zieleń albo bordo będą doskonałym wyborem.

Kwieciste wzory i falbany

Eleganckie bluzki we wzory czy kwiaty nie są przypisane do użytku dziennego. Również wieczorem mogą tworzyć uroczy wizerunek. Tak samo jest z falbanami i dekoltami w stylu carmen. Korzystając z takich okazji możemy zaszaleć i pozwolić sobie na stworzenie oryginalnych i ciekawych kompozycji. Codzienne eleganckie bluzki damskie mogą stanowić doskonałą podstawę naszego wieczorowego stroju. 

Comments are closed.