Proste sposoby, by podnieść temperaturę w sypialni

Czasopisma, telewizja i Internet przekazują nam nieustannie, że udane życie seksualne to coś, czym każdy może się cieszyć bez żadnego problemu. Co jednak zrobić, jeśli po całym dniu pracy mamy ochotę raczej na zaszycie się w łóżku z książką, niż szaleństwa w pościeli z partnerem czy partnerką?

Stroje erotyczne i fantazje – sięgnij po element zaskoczenia

Chcesz, żeby Twój partner poczuł, że czeka go zabawa nie z tej Ziemi? Przejrzyj dostępne w Sieci przebrania i wybierz coś, czego się nie spodziewa. Kobieta Kot, pokojówka, a może surowa pani sierżant? Tylko Twoja wyobraźnia może Ci podpowiedzieć, jakimi strojami erotycznymi przyciągniesz jego uwagę!

Jeśli jesteś mężczyzną, możesz zastosować analogiczną strategię – magia przebrań jest dostępna dla każdego, niezależnie od płci. Zaoferuj partnerce zmysłowy, powolny masaż całego ciała, a gdy na Ciebie spojrzy, pozwól jej podziwiać, jak seksownie wyglądasz w opiętych stringach. A może Twoja ukochana marzy o kelnerze, który będzie serwował jej drinki i nie tylko? Nie obawiaj się spełnić jej fantazji, a chwile, które potem nastąpią, obydwoje zapamiętacie na długo.

Seks to eksperyment, nie egzamin

Zamiast inicjować seks, gdy czujesz spore zmęczenie, by przypadkiem nie okazało się, że kochacie się zbyt rzadko, skorzystaj z czasu wolnego, w którym zorganizujesz drugiej osobie ekscytującą niespodziankę. Nie musisz planować tego, co robicie zazwyczaj – potraktuj ten moment jako początek ekscytującej przygody. Skorzystaj też z akcesoriów – sprawdzą się tutaj rozmaite stroje erotyczne, świece do masażu czy zadaniowa gra erotyczna.

Zanim zaczniesz się zastanawiać, czy z Twoim życiem seksualnym na pewno jest wszystko w porządku, pozwól sobie powiedzieć – nie ma powodu do obaw. Problem zmęczenia, znużenia czy monotonii łóżkowej dotyka wielu osób. By go pokonać, zrezygnuj z założenia, że musisz spełniać jakiekolwiek narzucone z zewnątrz standardy. Jedyną rzeczą, która się tu liczy, jest satysfakcja Twoja i osoby, z którą dzielisz tę intymną sferę życia.

Comments are closed.