Które buty letnie będą najmodniejsze w tym sezonie?

Które buty letnie będą najmodniejsze w tym sezonie?

Lato zbliża się wielkimi krokami, a większość z pań dalej nie zadbała o odpowiednie obuwie. Warto kupować buty z odpowiednim wyprzedzeniem. Później zaskoczyć mogą nas ceny i mała dostępność najlepszych modeli. Tym bardziej że wiadomo już co w tym roku będzie najmodniejsze. Co przygotowali dla nas najlepsi projektanci, a jakich butów lepiej unikać? 

Jakie rodzaje butów będą najmodniejsze?

sandały na słupku

Zapowiada się wielki powrót stonowanych kolorów. Pań nie przekonują już krzykliwe kolory i niecodzienne wzorki. Buty będą także lepiej zakrywały stopy i nogi. Ciekawym pomysłem w takiej sytuacji są sandały damskie z zakrytymi palcami, które znajdziesz na https://pantofelek24.pl/pol_m_Obuwie-damskie_Sandaly-218.html. Obecna moda jest dużo bardziej praktyczna – stawia na buty sportowe, w których świetnie chodzi się po mieście. Najlepiej postawić na gładką czerń lub brąz. Nowy trend kolorystyczny nie ominie bardziej eleganckich butów. Koturny czy szpilki będą stonowane i bardziej oficjalne. 

Które modne buty zabrać ze sobą na wakacje? 

Po rocznej przerwie wakacyjnej wiele pań wyszło z wprawy, jeśli chodzi o pakowanie. Obuwie zależy od rodzaju wakacji, na jakie się udajemy. W przypadku spędzania czasu wyłącznie na plaży najlepsze będą wspomniane sandały z zakrytymi palcami. Nic nie stanie się jednak jak postawimy na tradycyjne japonki.

W przypadku podróży po mieście musimy postawić zarówno na buty sportowe do zwiedzania, jak i na szpilki podczas wieczornych kolacji i spotkań z przyjaciółmi. W przypadku gór czy bardziej aktywnych wycieczek lepiej odpuścić sobie modę i postawić na coś praktycznego. Nic jednak nie stoi na przeszkodzie, żeby trekkingi były dobrane pod najmodniejsze kolory.