Komplet dresowy w pracy i podczas wypoczynku

Komplet dresowy w pracy i podczas wypoczynku

Okres pandemii wprowadził do codziennej egzystencji wiele trwałych zmian, które zostały nie tylko zaakceptowane przez społeczeństwo, ale i prawodawstwo. Chyba największy wpływ na codzienne życie miała praca zdalna,  a stałe zaimplementowana nawet przez kodeks pracy. W ślad za nią, przemianie uległo mnóstwo innych ważnych kwestii z nią związanych, choćby moda i kanon komfortu. 

Komplet dresowy z weluru jako synonim wygody

Antracytowy komplet dresowy z weluru

Zdalna lub tylko hybrydowa forma wykonywania pracy wymusiła na pracownikach stworzenie odrębnej przestrzeni w domach, przyjaznej dla realizacji obowiązków zawodowych. Zmieniła także w sposób nieoczekiwany myślenie o garderobie, tej jej części przeznaczonej do pracy. W pracy zdalnej z domu liczy się przede wszystkim wygoda i komfort. A to z kolei spowodowało, że do łask wróciły dresy, które kojarzą się ze sportem i wolnym czasem. W swojej nowej roli przypomniał się  sobie welur, tkanina, która kojarzy się z ciepłem, miłym dotykiem i miękkością faktury. 

Antracytowy komplet dresowy z weluru do pracy i wypoczynku

Poszukiwanie wygodnego stroju do pracy zdalnej zaprowadziło projektantów koncentrujących się na modzie ulicznej do stylistyki dresu. Zainteresowanie takim ubiorem spowodowało, że dresy utraciły swój pierwotny sportowy charakter nie tylko w kroju, ale i tkaninie. Sprawiło, że do łask przywrócono nieco zapomniany welur, idealnie spełniający oczekiwania komfortu ubioru. Antracytowy komplet dresowy z weluru od https://yups.pl/product-pol-20092-Antracytowy-komplet-dresowy-z-weluru-Yups.html doskonale sprawdza się w domu, również podczas pracy zdalnej. Tkanina welurowa daje ciepło, jest przewiewna a przede wszystkim delikatnie rozciągliwa, co sprawia, że nie wywołuje dyskomfortu podczas wielu godzin spędzonych na krześle czy w biurowym fotelu przed komputerem.