Jakie są rodzaje torebek do ręki?

Jakie są rodzaje torebek do ręki?

Torebki damskie możemy spotykać w różnym rodzaju, kształtach, a także kolorach. Jest to najważniejsze akcesorium w kobiecej garderobie. Służą jako praktyczne miejsce do przechowywania różnych skarbów, a także dopełniają stylizacji, dopracowują jej charakteru. Jednej używamy wieczorem – na eleganckich imprezach, a drugiej na uczelni czy na spacer.

Torebka do ręki – rodzaje

Torebki damskie to najlepszy dodatek do naszego outfitu, ponieważ nie tylko stanowią ciekawe uzupełnienie stylizacji, ale także zapewniają nam dodatkowe miejsce na przechowywanie potrzebnych przedmiotów. Zwykle są dość pojemne, ale mogą być także niewielkich rozmiarów. Przykładami toreb do ręki mogą być:

  • Shopper bag – to popularna torba na zakupy. Tego typu torebka może być wykonana z miękkiego materiału – takiego jak tkanina, lub bardziej eleganckiego tworzywa – takiego jak np. prawdziwa skóra. Często posiada dwa mocowania – rączki i dłuższy pasek na ramię, dlatego może służyć jako torebka do ręki lub torba na ramię.
  • Torba tote – to kolejny model torebki do ręki. Jest podobny do poprzedniego modelu, jednak zwykle jest nieco węższa i wyższa. Również może być wykonane ze skóry, ale także z lnu lub innego tworzywa sztucznego. Jest nieodzowną częścią codziennego funkcjonowania. Kobiety ją lubią, ponieważ jest bardzo pojemna.
  • Saddle bag – torba często nazywana księżycem, z uwagi na swój półokrągły kształt. Jest zapinana na klapkę, można ją nosić zarówno jako torebkę do ręki, pod pachą, lub z dłuższym paskiem. Ten model od dawna jest supermodną damską torebką na co dzień.
torebka do ręki brązowa

Do czego nosić shopper bag?

Dzięki prostemu wzornictwu shopper bag pasuje do wielu codziennych stylizacji. Możemy zabrać ją ze sobą na różne okazje i o każdej porze roku. Torba typu shopper bag będzie pasowała niemal wszędzie np.: do pracy, na spotkanie ze znajomymi, czy na niedzielny spacer do parku. Torba typu shopper bag jest niezwykle pojemna, więc oprócz telefonu zmieścimy w niej również ulubioną książkę, drugie śniadanie, a nawet laptopa.