Jakie są rodzaje damskiej bielizny?

Jakie są rodzaje damskiej bielizny?

Bielizna, a wraz z nią majtki towarzyszą każdemu na co dzień. Jednak wiele osób, niezaznajomione z tematem, mogłoby być mocno zaskoczone tym jak wiele rodzajów majtek, istnieje na rynku. Szczególnie jeśli chodzi o damską bieliznę. Jakie więc rodzaje majtek damskich możemy wyróżnić. Czym się od siebie różnią i jakie są najlepsze?

Rodzaje damskich majtek

Figi

To najbardziej klasyczne majtki, jakie można znaleźć w sklepach. Zapewniają komfort i swobodę. Zakrywają większość pupy, a jednocześnie mają wyższy stan. Sprawia to, że komfort ich noszenia jest największy, spośród wszystkich damskich majtek dostępnych na rynku.

Stringi

Są zdecydowanie bardziej seksowne niż figi, a jednocześnie o wiele mniej uniwersalne, co nie oznacza oczywiście, że nie mają one swojej roli do spełnienia. Stringi damskie tutaj, ze względu na budowę świetnie sprawdzą się w obcisłych kreacjach (cieniutkie paseczki nie będą odznaczać się na sukience). Należy jednak pamiętać o tym, że nie powinno się nosić ich na co dzień ze względów zdrowotnych, oraz higienicznych.

stringi damskie

Szorty

Podobne do męskich bokserek, lecz nieco bardziej obcisłe. Zasłaniają pupę i świetnie sprawdzają się np. podczas uprawiania sportu. Powinny się na nie zdecydować kobiety z szerszymi biodrami.

Majtki korygujące

Majtki damskie z wyższym stanem, których zadaniem jest głównie korygowanie, wyszczuplanie figury. Są uniwersalne, podobnie jak figi czy szorty i można nosić je przez cały czas.

Jakie majtki damskie są najlepsze?

Nie ma ja to jasnej odpowiedzi. Każda z pań, powinna zdecydować się na to, co będzie dla niej najlepsze. Jednak najrozsądniejszym z rozwiązań, byłoby zakupienie każdego możliwego typu. Dzięki temu kupujące panie byłyby gotowe na wszystko.