Jak dobrać torebkę damską do siebie?

Jak dobrać torebkę damską do siebie?

Wybór torebki damskiej to naprawdę ważna sprawa dla każdej kobiety. Zazwyczaj zaleca się tu dopasowanie jej do garderoby, barwy, stylu.. Jednak na co jeszcze trzeba koniecznie zwrócić uwagę?

1) Rodzaj wykonywanej pracy

No właśnie – to jest wbrew pozorom całkiem ważna sprawa. W końcu jasne, że kobiety mają często kilka toreb, jednak trochę bez sensu jest kupować osobną torebkę damską do pracy i osobną na popołudniowe wyjścia. Torebki jednak zasadniczo powinny pasować do obu tych miejsc, dodatkowo czasem można zakupić jakąś jedną w naprawdę zupełnie innym stylu na różne okazje.

Co to jednak oznacza to, że torebka ma w zasadzie być dostosowana do pracy? Otóż torebki damskie znacząco pomagają budować cały image. W związku z tym prawniczka z torebką w cekiny albo delikatna skrzypaczka z ogromną torbą w punk stylu będą tworzyć niespójny obraz. Wybierając torebkę damską zdecydowanie trzeba dobrać ją nie tyle do garderoby, ile najbardziej do charakteru i osobowości oraz właśnie pracy i sposobu funkcjonowania na co dzień.

2) Kwestie praktyczne

Jak już mowa o codziennym funkcjonowaniu – torba damska musi mieć swoje zastosowanie. Wiadomo niektóre torby są na każdy dzień, inne zaś na specjalne okazje, jednak naprawdę nie ma sensu inwestować w torebkę tylko i wyłącznie dlatego, że jest ona ładna. Taka inwestycja niestety skończy się najczęściej kompletną katastrofą, ponieważ torebka będzie leżała niewykorzystana na półce a nie będziemy mieć funduszy na zakupienie innej. Podsumowując – lepiej wybrać coś praktycznego.