Co powinno się znaleźć w walizce na wyjazd mężczyzny?

Co powinno się znaleźć w walizce na wyjazd mężczyzny?

Bywa czasami, że żona dostaje nietypowe zadanie – spakować swojego męża na wyjazd w delegację na kilka dni. O czym powinna pamiętać?

Bielizna to podstawa

Aby niczego nie zapomnieć podczas pakowania warto sobie przypomnieć w jakiej kolejności człowiek się ubiera. Oczywiście zawsze zaczyna się od bielizny a więc:

  • majtki męskie
  • bokserki męskie
  • skarpety
  • podkoszulki ewentualnie kalesony (jeśli jest zimno, chociaż panowie za tego typu ubraniami nie przepadają)
  • piżama do spania
  • szlafrok

Co jeszcze?

Oczywiście majtki męskie i bokserki męskie to nie wszystko. Przygotować więc trzeba kolejne elementy ubrania. Jeśli jest to wyjazd biznesowy koniecznie będą potrzebne koszule, krawaty, garnitur. Na popołudnie, kiedy mąż będzie mógł się trochę wyluzować może też być przydatny jakiś T-shirt, sweter, albo też dres do porannego biegania. Oczywiście koszule powinny być nie tylko wyprane ale także wyprasowane.

Trzeba jeszcze spakować buty. Jeżeli to wyjazd w tereny górskie przydadzą się buty sportowe, klapki pod prysznic.

majtki

A jeszcze kosmetyki

Kiedy ubrania są spakowane trzeba sobie przypomnieć jakie kosmetyki mąż używa najczęściej. Na pewno szczoteczka i pasta do zębów, dezodorant, pianka i płyn do golenia wraz z akcesoriami. Ręcznik, szampon i mydło powinny być w hotelu przygotowane ale czasami warto mieć także swoje.

Z dodatkowych przedmiotów, które mogą się przydać warto pamiętać o ładowarce do telefonu, parasolu (na wypadek niepogody). Jeśli mąż lubi czytać warto pomyśleć o jego ulubionym czasopiśmie albo książce.

Warto też pamiętać o wszystkich jego ulubionych gadżetach i przedmiotach z którymi się nie rozstaje. Jeśli lubi turystykę może przydać się mapa okolicy, do której się wybiera, albo spis atrakcji w pobliżu tego miejsca.