Bluzy męskie z kapturem: jak dobierać ich styl?

Męskie bluzy z kapturem stały się jednym z najpopularniejszych elementów garderoby dla mężczyzn, a ich różnorodność stylistyczna odpowiada różnym gustom i budżetom. Tego rodzaju produkty przeszły długą drogę od wielkich, workowatych, pudełkowatych ubrań z lat 90.

Styl męskiej bluzy z kapturem

Jeśli chodzi o styl, męskie bluzy z kapturem są dostępne w różnych wariantach: zapinane na zamek, ściągane, zapinane z przodu, z kapturem, z pełnym zamkiem, z krótkim zamkiem, z zamkiem i zatrzaskami, z pół zamkiem i z ćwierć zamkiem widocznym tylko w górnej części.
Męskie bluzy z kapturem są dostępne w różnych rozmiarach, od bardzo dużych do XS. W przeciwieństwie do odzieży damskiej, w przypadku bluz z kapturem dla mężczyzn nie obowiązuje rozmiar w talii. Bluzy męskie z kapturem link są wykonane z różnych materiałów, w tym z bawełny, bawełny/spandexu, szczotkowanej bawełny, poliestru, mieszanek bawełny z poliestrem, wełny, kaszmiru i polaru. Najdroższe wersje są wykonane z kaszmiru i wełny, są one również najbardziej miękkie. Bluzy męskie z kapturem wykonane z mieszanek bawełny są zazwyczaj najtańsze.

bluzy męskie z kapturem

Bluzy męskie z kapturem oferują różnorodność i wiele funkcji praktycznych

Męskie bluzy z kapturem są zazwyczaj w jednolitych kolorach, ale można też znaleźć bluzy wzorzyste. Wstępują w wielu kolorach, w tym czarnym, niebieskim, zielonym, czerwonym, białym i (oczywiście) szarym. Mają różne funkcje, w tym otwory na kciuki, sznurki ściągające, kieszenie kangurki, kaptury ze sznurkami ściągającymi i kieszenie boczne.
Męskie bluzy z kapturem mają różne wzory nadruków, w tym zwierzęta, sport, samochody, czaszki, kamuflaż i czaszki. Mają różne wzory aplikacji, w tym wilki, niedźwiedzie, ptaki, orły.

Comments are closed.